локальні системи очистки стічних вод

Монтаж очисних споруд БІОЛІДЕР® треба почати з вибору місця під встановлення, яке орієнтується відносно точки скидання очищеної води. В більшості випадків монтаж установок проводиться під землею, хоча можливе встановлення на поверхні (в такому випадку під очисні повинна бути відведена окремо стояча утеплена споруда).Ми опишемо монтаж під землею.

Існує два варіанти видів попередніх загально будівельних робіт, які здійснюються перед початком монтажу установок і проводяться для захисту біореакторів від механічних навантажень землі. Залежать вони від рівня ґрунтових вод на ділянці, де проводиться монтаж. В обох варіантах першим етапом є викопування котловану під станцію. В кожному конкретному випадку глибина та ширина розраховуєтьться індивідуально.

Варіант 1.
При високому рівні ґрунтових вод на дно котловану опускається залізобетонна плита, яка обов’язково повинна лежати рівно (під рівень) для забезпечення надійності роботи очисних споруд).Зверху на плиту встановлюються залізобетонні кільця. Після цього, в такий, свого роду колодязь, опускається установка.

Варіант 2.
При відсутності високого рівня ґрунтових вод, або в місцях встановлення очисних споруд, куди неможливо, з технічних причин, завести залізобетонні колодязі, використовується метод поступового бетонування установок (схема). Спочатку на дно заливається залізобетонна стяжка (під рівень), далі на неї виставляється установка, яка поетапно оббетоновується.